Esimesel hooajal oli meil külas 7 kihvti saatekülalist. Mõned neist teadlased, mõned praktikud, kõik kaudselt või otseselt tegelemas inimeste mõjutamise teemadega! Saated jõudsid kuulajani iga nädal 1. juunist 13. juulini 2023. Leia saade vasakpoolsest menüüst.

Teine hooaeg on aeglasem, uus saade eetris iga kuu teisel teisipäeval!
Teise hooaja osad Spotify linkidega:
 • Arvamusfestivali paneel 
  Arutelus osalejad: Mari-Liisa Parder (TÜ Eetikakeskuse teadur), Annika Arras (konsultatsiooniettevõtte Miltton tegevjuht), Marko Uibu (TÜ ühiskonnateaduste instituudi sotsiaalse innovatsiooni kaasprofessor), Sten Andreas Ehrlich (endine Sotsiaalministeeriumi töövaldkonna asekantsler)
 • Annikky Lamp 
  Annikky Lamp on pika ja põneva karjääriga kommunikatsiooniekspert. Arutame, kas kommunikatsioonitöö on ikka samasugune siin Eestis ja Euroopa Komisjonis, era- ja avalikus sektoris, 20 aastat tagasi ja täna. Aga mitte ainult! Juttu tuleb ka kergejõustiku kommentaatoritest, Barbie filmist ja Adidase tossudest.
 • Riina Raudne
  Meie 10. saates on külas rahvatervise ja käitumisteaduste ekspert Riina Raudne. Arvestades Riina tausta, räägime palju alkoholist ja selle tarbimise mõjutamisest. Aga mitte ainult sellest! :) Juttu tuleb mõjutamisest üldisemalt, nii teooriast kui praktikast. Lõpuks jõuame ka lastekasvatamise ja Montessori pedagoogikani välja.
 • Kajar Kase
  Saates on külas ajakirjanik ja (endine! :)) suhtekorraldaja Kajar Kase. Räägime telesaadete- ja poliitikategemise köögipoolest, reitingute jälgimisest ja nagu ikka, inimeste mõjutamisest.
 • Annika Oja ja Hannes Paesoo
  Saates on külas Orkla Eesti turundusdirektor Annika Oja ja pakendidisaini agentuuri Koor loovjuht Hannes Paesoo. Räägime Kalevi šokolaadi (skandaalsetest? :)) oranžidest pakenditest ja nagu ikka, inimeste mõjutamisest.